موسسه رازی شعبه شیراز

موسسه رازی شعبه شیراز
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور: حمایت از موسسه رازی وظیفه ای ملی است معاون اقتصادی صنعت، معدن و تجارت سازمان پدافند غیر عامل کشور در بازدید از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شیراز، حمایت از این مجموعه را وظیفه ای ملی خواند.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، عبدالله جلالی معاون اقتصادی صنعت، معدن و تجارت سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری فارس و جمعی از مسئولان این استان از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شیراز بازدید کردند.

جلالی در حاشیه این بازدید، با ارزشمند دانستن فعالیت های موسسه رازی و شعب آن در کشور، حمایت از تولید کنندگان مطرح کشور همچون موسسه رازی و شعبه های آن را از وظایف نظام برشمرد و گفت: تامین نیازهای بخش سلامت از مهمترین موضوعات هر کشوری است و وظیفه نظام حمایت از تولیدکنندگان این بخش است.

وی افزود: با توجه به تامین بخشی از واکسن های دام و طیور کشور در شعبه شیراز موسسه رازی، این شعبه اهمیتی فراوان دارد و از سرمایه های ملی محسوب می شود.

در این برنامه، فعالیت ها، زیر ساختها، تجهیزات، امکانات و فرآورده های موسسه رازی شعبه جنوب کشور (شیراز) توسط دکتر مهربانپور رئیس شعبه تشریح شد.

در ادامه از بخش های مختلف واکسن های ویروسی طیور و آب WFIو  PW شعبه شیراز بازدید به عمل آمد.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات