تجلیل از بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان موسسه رازی

تکریم بازنشستگان موسسه رازی
برگزاری مراسم تکریم بازنشستگان موسسه رازی همایش تجلیل و تکریم از بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سای رازی و بزرگداشت روز خانواده به همت کانون بازنشستگان موسسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، به مناسبت فرا رسیدن ٢٥ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، همایشی به همت کانون بازنشستگان موسسه رازی با حضور بازنشستگان و خانواده های آنها در مجموعه تفریحی پارسا در کرج برگزار شد.

در این همایش که برخی از مدیران موسسه رازی نیز حضور داشتند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بازنشستگان متوفی، برنامه های مختلف تفریحی و سرگرمی به اجرا درآمد و دقایقی شاد برای پیشکسوتان موسسه رازی و خانواده ها خلق شد.


نمایندگانی از کانون های بازنشستگی استانداری البرز، اداره کل محیط زیست، اداره کل آموزش و پرورش، انتقال خون و کانون بازنشستگان شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد از دیگر مدعوین این مراسم بودند.


به گفته یداله کمالی دهقان رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان موسسه رازی، برنامه های رفاهی، مسافرت های تفریحی، زیارتی و سیاحتی در داخل و خارج کشور از جمله خدماتی است که کانون بازنشستگان این موسسه به بازنشستگان ارائه می دهد.

کمالی دهقان همچنین از پیگیری موضوع همسان سازی پرداختها از دولت و مجلس با همکاری کانون های بازنشستگی سراسر کشور خبر داد و ضمن قدردانی از حمایت های مدیران موسسه، خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشتی بازنشستگان این مجموعه شد.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات