ابراهیم نوروزی فر
رئیس بسیج رسانه استان البرز: ظرفیت های بسیج رسانه البرز در خدمت موسسه رازی است

رئیس بسیج رسانه استان البرز، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را افتخار استان خواند و بر آمادگی این مجموعه برای کمک به معرفی هر چه بهتر اقدامات این مجموعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، ابراهیم نوروزی فر در حاشیه نشست مشترک اعضای شورای کانون بسیج اساتید موسسه رازی با اعضای بسیج رسانه البرز که در سالن دکتر کاوه موسسه رازی برگزار شد، با مفید خواندن جلسه برگزار شده، اظهار کرد: موسسه رازی علاوه بر اینکه افتخار شهر کرج و استان البرز است، جایگاه بسیار خوبی در کشور و منطقه دارد.


وی محورهای این نشست را برگزاری همایش های مشترک بین موسسه رازی و بسیج رسانه، برگزاری همایش های خانوادگی برای معرفی تولیدات موسسه، استفاده از ظرفیت رسانه ها در معرفی هرچه بهتر و مفیدتر اقدامات انجام شده توسط اساتید، دانشمندان، پژوهشگران و نخبگان و محصولات مهمی که در این مجموعه بزرگ با زحمت و تلاش فراوان برای کشور تولید می شود، نام برد.


نوروزی فر افزود: برخی برنامه های تلویزیونی و برنامه های شبکه های مختلف رادیویی نیز در معرفی برند رازی به عنوان برندی بزرگ در تامین سلامت مردم کشورمان تاثیر گذار هستند.


رئیس بسیج رسانه استان البرز، با بیان اینکه کشور ایران هموار در معرض تهدید دشمنان قرار دارد و نخبگان دلسوزی که در این مجموعه فعالیت می کنند این مهم را در نظر دارند، بر لزوم حمایت مسئولان کشوری و استانی از این موسسه تاکید کرد و گفت: وجود موسسه رازی برای استان البرز افتخار است و باید با حمایت از آن، کمک کنیم تا این مجموعه بزرگ مظلوم واقع نشود و اقدامات مهم آن معرفی شود. ضمن اینکه مسئولان کشوری با محدود کردن واردات واکسن هایی که در موسسه رازی تولید می شود و حمایت از تولیدات ملی، به استمرار فعالیت این موسسه یاری برسانند.


وی با اشاره به در پیش بودن نود و چهارمین سالگرد تاسیس موسسه رازی، پیشنهادهایی برای بازشناسایی این موسسه مطرح کرد.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات