تودیع و معارفه سرپرست اراک

تودیع و معارفه سرپرست اراک
جلسه تودیع و معارفه رئیس موسسه رازی شعبه مرکزی(اراک) برگزار شد
جلسه تودیع و معارفه رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه اراک با حضور معاون تحقیقات و فناوری و سایر مسئولان در این شعبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، جلسه تودیع دکتر مجید ترابی گودرزی و معارفه دکتر شمس الدین قائم مقامی به عنوان رئیس موسسه رازی شعبه اراک، امروز با حضور معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی، رئیس اداره امور شعب موسسه، مدیر کل برنامه ریزی و نوسازی و تحول اداری استانداری مرکزی، مدیر کل دامپزشکی استان، معاون مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی و کارکنان شعبه اراک در این موسسه برگزار شد.

در این جلسه دکتر محرمی معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) و تشکر و قدردانی از زحمات دکتر ترابی گودرزی در زمان ریاست موسسه رازی شعبه اراک، برای دکتر قائم مقامی رئیس جدید این موسسه نیز توفیقات بیشتری در انجام وظایف مربوطه از خداوند متعال خواستار شد.

وی اظهار کرد: امید است شاهد پیشرفت و تولید کیت های تشخیصی و تحقیقات هدفمند در ارتباط با اهداف موسسه رازی با همکاری و همدلی رئیس و کارکنان این شعبه باشیم.

در ادامه دکتر شمس الدین قائم مقامی نیز اظهار امیدواری کرد که در این مسئولیت از تمام توان خود و همکاران برای پیشرفت این شعبه استفاده خواهد کرد.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات