يكشنبه 26 خرداد 1398   11:00:09
لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر
نگاهی گذرا به عملکرد روابط عمومی موسسه رازی در سال 97 شرکت در 7 نمایشگاه، 17 حضور رسانه ای و انتشار 278 عنوان خبر، بخشی از عملکرد روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از خرداد تا اسفندماه 97 است که می توان به آن اشاره کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، با نزدیک شدن به پایان سال 97، بر آن شدیم گزارشی کوتاه از عملکرد روابط عمومی موسسه رازی از خرداد تا اسفندماه امسال در بخش های نمایشگاهی، حضور رسانه ای، مشارکت در برگزاری کنگره ها و انتشار خبر، ارائه دهیم.

براساس این گزارش، در بخش شرکت در نمایشگاه ها، روابط عمومی موسسه رازی با حضور در هفت نمایشگاه مهم کشور و برپایی غرفه، ضمن معرفی دستاوردهای مختلف این موسسه، با دعوت از اعضای هیئت علمی فرصت دیدار و گفت و گو بین فعالان حوزه پزشکی و دامپزشکی کشور و پاسخگویی اعضای هیئت علمی به پرسش های مراجعان را فراهم کرد.

بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و نخستین نمایشگاه تخصصی ایران وت از یک تا سوم مردادماه، هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران از 15 تا 19 شهریور، نخستین نمایشگاه بین المللی فارماکوپه دامپزشکی ایران  و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار از سوم تا ششم آذرماه و همچنین دومین نمایشگاه بین المللی صنعت بومی – سایبری و زیستی ایران از 11 تا 13 آذرماه از نمایشگاه هایی بود که موسسه رازی در آنها حضوری فعال داشت.

 روابط عمومی موسسه رازی اسفندماه نیز در نمایشگاه چهار دهه دستاوردهای کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی فناوری های پیشرفته غذایی، صادرات و فعالیت های تشکل های جهادی از 12 تا 14 اسفند و کنگره و نمایشگاه جانبی هشتمین نشست منطقه ای نقشه راه اوراسیای غربی در خصوص بیماری تب برفکی از 13 تا 16 اسفندماه به میزبانی شیراز شرکت کرد.

گفتنی است؛ در بین این نمایشگاه ها، متولیان سه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار، دومین نمایشگاه بین المللی صنعت بومی – سایبری و زیستی ایران و نمایشگاه چهار دهه دستاوردهای کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی فناوری های پیشرفته غذایی، صادرات و فعالیت های تشکل های جهادی اقدام به انتخاب غرفه برتر کردند که غرفه موسسه رازی در هر سه نمایشگاه موفق به کسب عنوان غرفه برتر شد و لوح تقدیر توسط دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به دکتر نوید داداش پور سرپرست روابط عمومی این موسسه اهدا شد.

در قسمت حضور رسانه ای، بالغ بر 17 مصاحبه رادیو و تلویزیونی توسط رئیس، معاونان و مسئولان این موسسه از خرداد تا اسفندماه 97 انجام شد. افزون بر این، سه مصاحبه ضبط شده تلویزیونی با مسئولان موسسه رازی انجام شده که در گزارش های خبری شبکه یک، شبکه چهار و برنامه نبض از شبکه شش سیما در نوروز 98 پخش خواهند شد.

از دیگر اتفاقات مهم رسانه ای موسسه رازی در سال جاری، می توان به افتتاح ساختمان جدید تولید و تصفیه سرم های درمانی موسوم به ساختمان B1 در مردادماه با حضور مهندس محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر خاوازی معاون وزیر جهاد کشاورزی، دکتر کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و تنی چند از اعضای این کمیسیون و استاندار البرز اشاره کرد.

همچنین ششم بهمن ماه نیز دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در راس هیئتی از بخش های مختلف موسسه رازی بازدید کرد. طی این روز موسسه رازی میزبان نشست معاون رئیس جمهور با معان وزیر جهاد کشاورزی و روسای موسسات و پژوهشگاه های تابعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نیز بود.

نمایش گوشه ای از تاریخ پرافتخار موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مستند "نیشدارو" با حضور منوچهر انور کارگردان این اثر، از دیگر رخدادهای رسانه ای امسال مربوط به موسسه رازی بود که نهم تیرماه در محل خانه هنرمندان ایران اکران شد و خبرنگاران این موسسه برنامه را پوشش خبری دادند.

278 عنوان خبر از فعالیت ها، برنامه ها و اقدامات موسسه رازی نیز در این مدت روی سایت موسسه منتشر شد.


 
 

 

 

 
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر
مراکز دولتی مرتبط
مراکز بین المللی مرتبط
دانشگاه های علوم پزشکی
سایر
شبکه اجتماعی ما