مانورر پدافند غیرعامل
آمادگی و توانمندی بالای موسسه رازی در حوزه پدافند غیرعامل سخنگوی شرکت توزیع برق استان البرز در بازدید از نیروگاه مولد برق موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، آمادگی و توان این مجموعه را در حوزه پدافند غیرعامل بسیار بالا ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، شاهین عباس زاده در حاشیه اجرای مانور قطع برق در موسسه رازی اظهار کرد: در این مانور عملیاتی با قطع برق سراسری شهری، مجموعه تاسیسات فنی و پدافند غیرعامل موسسه رازی به سرعت وارد عمل شده و در کوتاه ترین زمان ممکن مولدهای برق و ژنراتورها را وارد شبکه کردند.

وی افزود: حداکثر زمانی که برای اجرای این مانور در نظر گرفته شده بود، 5 دقیقه بود که موسسه رازی در کمتر از این زمان ژنراتورها و مولدهای خود را وارد شبکه کرد.

مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت توزیع برق استان البرز با تاکید بر اینکه انتظار می رود در مواقع بحران نیز همچون امروز مولدهای برق در موسسه رازی آماده باشند و بتوانیم با ورود برق به شبکه از مزایای آن بهره ببریم، گفت: بر اساس مشاهدات انجام شده آمادگی موسسه رازی در این زمینه بسیار بالا ارزیابی شد و از نظر تعمیر و نگهداری ژنراتورها و مولدها در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

وی تاکید کرد: این موارد نشان از توانمندی بسیار خوب موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در حوزه پدافند غیرعامل دارد.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات