نسخه آزمایشی
جمعه 6 ارديبهشت 1398   06:32:57
بازدید شهردار کرج از موسسه رازی

بازدید شهردار کرج از موسسه رازی

بازدید شهردار کرج از موسسه رازی

بازدید شهردار کرج از موسسه رازی
شهردار کرج در راستای پیگیری و تسریع در اجرای پروژه های مشترک، از موسسه رازی بازدید کرد شهردار و عضو شورای شهر کرج در جهت پیگیری و تسریع اجرای پروژه های مشترک میان شهرداری و موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از این مجموعه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج و اکبر سلیم نژاد عضو شورای شهر کرج به همراه سایر مسئولین و با حضور دکتر اسحاقی رئیس موسسه رازی، دکتر شکری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، دکتر راسخی معاون تضمین کیفیت و دکتر آمقی معاون تحقیق و تولید موسسه رازی، از ساختمان ها و پروژه های مشترک میان شهرداری و موسسه رازی بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند اجرایی شدن این پروژه ها قرار گرفتند.

دکتر اسحاقی رئیس موسسه رازی با بیان اینکه فعالیت هایی که در این موسسه انجام می شود در راستای سلامتی کشور بوده و منافع مردم را در شهر و کشور به دنبال دارد، گفت: لازم است شهرداری کرج نیز نسبت به انجام تعهدات خود در موسسه رازی جدیت بیشتری نشان دهد.

شهردار کرج نیز در جلسه ای که با حضور پیمانکاران پروژه برگزار شد، با تاکید بر انجام تعهدات موسسه طبق تفاهم نامه، ضمن عذرخواهی از تاخیر شهرداری، اظهار کرد: اجرای این پروژه ها از تعهدات ماست که باید هرچه زودتر انجام شود و در این راستا پیگیری های لازم تا حصول نتیجه با پیمانکاران صورت خواهد گرفت.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر
مراکز دولتی مرتبط
مراکز بین المللی مرتبط
دانشگاه های علوم پزشکی
سایر
شبکه اجتماعی ما