روز خبرنگار
رئیس موسسه رازی: زندگی انسان امروز بیش از هر زمانی مرهون تلاش فعالان عرصه خبر است رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار گفت: زندگی انسان امروز بیش از هر زمانی مرهون تلاش فعالان عرصه خبر است.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 17 مردادماه، روز خبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.


رئیس موسسه رازی در این پیام آورده است: زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است.


وی ادامه داده است: آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تراوش رنج و غم و شادی مردم از قلم متعهد خود "چو عضوی به درد آورد روزگار  دگر عضوها را نمانـد قرار"  را عینیت می‌بخشند.


دکتر اسحاقی در بخشی دیگر از این پیام، فرارسیدن 17مرداد، روز خبرنگار و روز پاسداشت مقام انسان های آزاده ای که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند را به تمام خبرنگاران گرانقدر تبریک گفت و افزوده است: از تلاش های صادقانه شما در زمینه  اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه از خدمات موسسه تحقیقات و اکسن و سرم سازی رازی تقدیر و تشکر می نمایم.


در پایان این پیام آمده است: امید است در سایه الطاف ایزد سبحان در راستای اعتلای نام ایران اسلامی موفق و پیروز باشید.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات