اعضای هیئت علمی جدید

اعضای هیئت علمی جدید
دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات اعضای هیئت علمی جدید سازمان تحقیقات، در موسسه رازی برگزار شد
دوره آموزشی دو روزه آشنایی با قوانین و مقررات ویژه اعضای هیئت علمی جدید الانتصاب در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی با حضور معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در این موسسه برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر مجتبی محرمی در دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ویژه اعضای هیئت علمی جدید الانتصاب در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی که از امروز به مدت 2 روز با 70 عضو هیئت علمی جدید در سالن پروفسور میرشمسی این موسسه برگزار شد، اظهار کرد: بخش زیادی از این افراد اعضای هیئت علمی موسسه رازی و بخش دیگری نیز مربوط به سایر موسسات مربوط به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی هستند.
وی با اشاره به اینکه این دوره ها توسط مدیریت منابع انسانی سازمان تحقیقات به منظور آشنایی اعضای هیئت علمی با قوانین جدید ترفیع و ارتقا برگزار می شود، افزود: آشنایی با قوانین جدید ارائه طرح های تحقیقاتی و نحوه انجام امور اداری در موسسات تحقیقاتی از اهداف این کارگاه آموزشی است.
معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی با تاکید بر اینکه توانمندسازی ابعاد مختلفی دارد، خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی این توانمندسازی در حوزه آشنایی با موسسات تحقیقاتی، نحوه انجام امور تحقیقاتی و مسائلی از این دست اقدام خواهد شد.
وی ادامه داد: نیروی انسانی به عنوان توان رقابتی سازمان ها محسوب می شوند و بسیاری از مشکلات با اهمیت دادن به این سرمایه های انسانی مرتفع خواهند شد، از این رو امید است با توجه به این سرمایه ها در موسسه رازی و سایر موسسات زیرمجموعه سازمان تحقیقات، بتوانیم به اهداف متعالی این مراکز دست یابیم.
دکتر محرمی تاکید کرد: موسسه رازی با فعالیتی قریب به یک قرن در زمینه تولید فرآورده های بیولوژیک و واکسن های انسانی، مجموعه ای بسیار مهم و ارزشمند است که این میراث گرانبها در سال های آینده در دستان شما جوانان و اعضای هیئت علمی جدید قرار خواهد گرفت، در این راستا باید تمام تلاش خود را برای بالندگی و حفظ این میراث به کار گیریم.
وی گفت: باید تلاش کنیم با ایجاد توازن در هرم نیروی انسانی موسسه، فرآورده های جدید را در موسسه رازی به تولید برسانیم.
در ادامه داریوش طالقانی مدیرکل برنامه ریزی و پایش امور پژوهشی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نیز مطالبی را در خصوص معرفی سازمان و جایگاه آن در وزارت جهاد کشاورزی و نیز نحوه تعاملات و همکاری مشترک با سایر معاونت ها ارائه داد.
وی همچنین بر لزوم اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک میان موسسات مختلف سازمان تحقیقات، ترویج و آموزش کشاورزی نیز تاکید کرد.
جهانفر دانشیان، مدیرکل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان تحقیقات نیز بیان کرد: سازمان تات (تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی) از قدیمی ترین، بزرگترین و پرجمعیت ترین سازمان های کشور محسوب می شود و از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است که اقدامات بسیار مهمی در این سازمان ها انجام می پذیرد.
وی اثربخشی، چابک سازی و نوسازی را به عنوان 3 برنامه مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم تمامی اقدامات بر اساس محورهای این 3 اصل استوار باشند.
 
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات