يكشنبه 26 خرداد 1398   12:02:23
افتتاح کارخانه تولیدکننده درهای لاستیکی پزشکی

افتتاح کارخانه تولیدکننده درهای لاستیکی پزشکی

افتتاح کارخانه تولیدکننده درهای لاستیکی پزشکی
نخستین کارخانه تولید درهای لاستیکی پزشکی در خاورمیانه با حضور رئیس موسسه رازی گشایش یافت نخستین و تنها واحد تولیدکننده انواع درهای لاستیکی پزشکی در کشور و خاورمیانه ظهر دوشنبه با حضور رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه در استان مرکزی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، آیین افتتاح شرکت پرسام رابر فارمد، اولین و تنها تولیدکننده انواع رابر استاپر (درهای لاستیکی پرشکی) در کشور و خاورمیانه در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ظهر دوشنبه با حضور دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و جمعی از مسئولان کشوری و محلی در شهرک صنعتی کاوه شهرستان ساوه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، تکنولوژی این محصول متعلق به کره جنوبی است و با ۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری مشترک ایران و کره جنوبی در فضایی به وسعت ۲۰ هزار متر مربع و شش هزار متر مربع فضای سرپوشیده، راه اندازی شده است.

به گفته مسئولان این شرکت، در فاز نخست برای 100 نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت و قرار است فازهای بعدی این کارخانه در سال های آتی به بهره برداری برسد.

گفتنی است؛ درهای لاستیکی پزشکی از کالای پرمصرف در صنایع دارویی و واکسن سازی است که تا پیش از افتتاح این کارخانه از خارج تامین می شد.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر
مراکز دولتی مرتبط
مراکز بین المللی مرتبط
دانشگاه های علوم پزشکی
سایر
شبکه اجتماعی ما