هم اندیشی

هم اندیشی
برگزاری نشست هم اندیشی رئیس و معاونان موسسه رازی با اعضای هیئت علمی و کارشناسان

نشست هم اندیشی رئیس و معاونان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اعضای هیئت علمی و کارشناسان در سالن کتابخانه موسسه رازی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، نشست هم اندیشی با حضور دکتر مسعود هاشم زاده رئیس موسسه رازی، دکتر مجتبی محرمی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر مهرداد راسخی معاون تضمین کیفیت، دکتر بهمن عابدی کیاسری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، دکتر غلامرضا شکری قائم مقام رئیس موسسه در حوزه تجاری سازی و فناوری و دکتر رضا صادقیان رئیس حوزه ریاست با اعضای هئیت علمی، محققان و کارشناسان این موسسه در محل سالن کتابخانه برگزار شد.


دکتر هاشم زاده در این نشست با اشاره به رویکردهای موسسه رازی، از برنامه چهار ساله خود برای اجرای برخی طرح ها و برنامه ها در این موسسه خبر داد.


وی تکمیل زیرساخت ها و اتمام پروژه های نیمه تمام، اصلاح نظام جذب نیروی انسانی در موسسه در قالب برنامه چهار ساله، تناسب و هماهنگی بین طرح های تحقیقاتی با تولید و تدوین اولویت های قابل اجرا در طول چهار سال را از جمله رویکردهای آتی موسسه رازی خواند.


هر یک از معاونان نیز گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اجرای معاونت متبوع ارائه دادند.


این نشست که در راستای تحقق اهداف عالیه موسسه برگزار شد، به صورت دوره ای است و در این جلسات ضمن تعامل و هم اندیشی با اعضای هئیت علمی و کارشناسان، برنامه ها و رویکردهای موسسه رازی تبیین خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات