روابط عمومی برتر
براساس ارزیابی های به عمل آمده؛ روابط عمومی موسسه رازی رتبه اول را در میان روابط عمومی های سازمان تات کسب کرد روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، رتبه اول را به لحاظ عملکرد در بین ادارات روابط عمومی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، همایشی با هدف تجلیل از روابط عمومی های برتر سال 1395 سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی (تات) با حضور مدیران و مسئولان روابط عمومی های تابعه این سازمان در شهرستان اردبیل برگزار و برترین ها معرفی شدند.


در این گردهمایی اداره روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان روابط عمومی برتر سازمان تات برگزیده شد و از مدیر روابط عمومی این مجموعه به نمایندگی از کارشناسان و کارکنان آن اداره، به لحاظ انعکاس صحیح و شفاف دستاوردهای تحقیقاتی، تلاش چشمگیر در حوزه های اطلاع رسانی و تعامل دو سویه با رسانه ها، تولید خبر، برگزاری نمایشگاه ها و دیگر فرایندهای ارتباطی در طول سال 1395 تجلیل به عمل آمد.


در این ارزیابی، روابط عمومی های مراکز تحقیقات استان های تهران و گلستان نیز به طور مشترک، مقام دوم و روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) رتبه سوم را به دست آوردند.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات