نسخه آزمایشی
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   23:30:09
جلسه شعبه شیراز با دانشگاه آزاد
جلسه پژوهشی موسسه رازی شعبه شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و زرقان برگزار شد رئیس پژوهش دانشگاه های آزاد اسلامی استان فارس به همراه جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد مرودشت و زرقان با هدف توسعه روابط موسسه و دانشگاه و اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری‌ های علمی و پژوهشی از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شیراز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی شیرازی نژاد در بازدید رئیس پژوهش دانشگاه های آزاد اسلامی استان فارس از موسسه رازی شعبه شیراز که با حضور مسئولان این موسسه و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد مرودشت و زرقان برگزار شد، بر لزوم همکاری متقابل و بهره گیری از دانشجویان توانمند جهت طرح های مشترک و هدایت پایان نامه‌های تحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای حل مسائل جامعه و فعالیت های تحقیقاتی و جلسات متعدد تاکید و در این خصوص اعلام آمادگی کرد.

دکتر سلوکی نژاد رئیس پژوهش دانشگاه های آزاد اسلامی استان فارس نیز موسسه رازی شعبه شیراز را در جنوب کشور از نظر علمی بی نظیر دانست و استفاده از ظرفیت‌ های موجود در طرح های برون دانشگاهی را بسیار با ارزش ارزیابی کرد.

وی در خصوص حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه به منظور شناسایی مشکلات و چالش های عملیاتی و ارائه راهکارهای عملی در قالب پروژه های پژوهشی طرفین و رسیدن به اهداف عالیه نیز ابراز امیدواری کرد.

در این جلسه، طرفین ضمن تأکید بر لزوم تحکیم و توسعه روابط، به بررسی راه های بهبود همکاری‌ ها پرداخته و انتظارات متقابل جهت استفاده بهینه از ظرفیت‌ های دو طرف را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در ادامه این هیئت از بخش‌های مختلف تحقیقاتی موسسه رازی شعبه شیراز بازدید به عمل آوردند و در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های توسعه واحدهای مختلف قرار گرفتند.
منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر
مراکز دولتی مرتبط
مراکز بین المللی مرتبط
دانشگاه های علوم پزشکی
سایر
شبکه اجتماعی ما